Dlaczego my?

Na polskim rynku działa coraz więcej firm oferujących warsztaty z końmi. Co roku wiele osób doświadcza tej niezwykłej metody i wiele z nich decyduje się dzielić się nią z innymi. Poniżej prezentujemy kilka powodów, dla których warto skorzystać z naszej propozycji:

» Korzystamy z lat wiedzy i doświadczenia praktyków uczenia się od koni z całego świata «

Jako członkowie stowarzyszenia EAHAE, skupiającego ponad 300 praktyków z 35 krajów, mamy dostęp do wiedzy zdobytej przez niemal 20 lat istnienia tej metody. Bierzemy udział w spotkaniach, wymieniamy doświadczeniami i rozwijamy pod okiem doświadczonych facylitatorów. Wraz z innymi przedstawicielami tego nurtu szkoleń w Polsce, współorganizowaliśmy dwie doroczne konferencje EAHAE w 2008 i 2014 roku, które odbyły się w Polsce.

» Łączymy wiedzę psychologiczną z doświadczeniem biznesowym «

Nasi facylitatorzy czerpią z gruntownej wiedzy psychologicznej, znajomości biologii i behawioru koni oraz własnego doświadczenia zdobytego na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych organizacjach.

» STAWIAMY NA PRAKTYCZNĄ I DŁUGOTRWAŁĄ ZMIANĘ«

W naszych warsztatach kładziemy nacisk na zastosowanie wniosków płynących z interakcji z końmi na realne sytuacje z życia i stworzenie warunków dla długotrwałej zmiany. Projektując ćwiczenia bierzemy za punkt wyjścia kontekst zawodowy lub prywatny, którego dotyczyć ma dane doświadczenie.

» uważnie dobieramy konie, z którymi współpracujemy «

Do pracy z nami zapraszamy konie czerpiące radość z kontaktu z człowiekiem, ciekawe i cierpliwe, a zarazem takie, które mają na co dzień możliwość ekspresji naturalnych zachowań (przebywają na co dzień w stadzie, na pastwiskach). Współpracujemy z ośrodkami, gdzie zwierzęta traktowane są z szacunkiem i troską.