Ludzie

MAŁGORZATA DZIEŻYC
jazperelka_male

Pomysłodawczyni i założycielka Pegasus Coaching. Z wykształcenia jest psychologiem i coachem, z zawodu kierownikiem projektów z kilkuletnim doświadczeniem zdobytym w międzynarodowych korporacjach.

Od 2009 roku prowadzi warsztaty i programy rozwojowe dla forganizacji i osób indywidualnych, łącząc umiejętności coachingowe, wiedzę psychologiczną i doświadczenie biznesowe z pasją do koni.

Posiada certyfikat facylitatora Horse Assisted Education. Współorganizowała dwie z corocznych konferencji EAHAE, które odbyły się w Polsce w 2008 i 2014 roku.

Promuje metodę HAE, jako unikalną drogę do odnalezienia siebie w dzisiejszej wymagającej rzeczywistości.

 

DOROTA JAKUBOWSKA-KURZEC

djk

Ukończyła filologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, studia podyplomowe z zakresu zarządzania, negocjacji, kompetencji psychologicznych na SGH i SWPS.

Dorota przez kilkanaście lat nabierała doświadczenia w biznesie, w firmach produkcyjnych i budowlanych, w działach HR.

Od 7 lat pracuje wyłącznie jako trener biznesu, certyfikowany coach International Coaching Community (ICC) i certyfikowany facylitator Horse Assisted Education (HAE). Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu kompetencji menedżerskich i społecznych dla menedżerów w Polsce i w Europie. Pracuje zarówno z zarządami, średnim szczeblem zarządzania oraz specjalistami. Ma za sobą ok. 700 dni szkoleniowych i kilkanaście ukończonych procesów coachingowych. W pracy ceni sobie przede wszystkim autentyczność, praktyczność i zaangażowanie. Wierzy, że chcieć to móc. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną, żegluje i czyta.

W prowadzeniu warsztatów wspierają nas certyfikowani facylitatorzy HAE z całej Polski.